|
|
| Merknaam: | Sunchonglic |
| Modelnummer: | FS-2000A |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | US $7.96-18.31 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
| Model | FS-2000A |
| Uitgangsspanning | 220 V |
| Nominaal vermogen | 800 W |
| Piekvermogen | 2000VA |
| Frequentie. | 50 Hz |
| USB | DC 5V/1A |
| Stroom zonder belasting | < 0,5 A |
| Spanningsbereik | 10.5-15V |
| Alarmspanning | 10.5-15V |
| Bescherming tegen lage spanning | 10.5V |
| Bescherming tegen overspanning | 15V |
| Efficiëntie | 70% tot 80% |
| Verpakking/CTN | 12 PCS |