| Merknaam: | Sunchonglic |
| Modelnummer: | FS-150A |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | US $7.96-18.31 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
| Model | FS-150A |
|---|---|
| Output Voltage | 220V AC |
| Output Waveform | Modified sine waveform |
| Rated Power | 150VA |
| Working Voltage | DC 12V |
| Frequency | 50Hz |
| Application | Home appliance, Car, etc. |