|
|
| Merknaam: | Sunchonglic |
| Modelnummer: | FON-1205B |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | US $3.18-22.42 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
| Model | FON-1205B |
|---|---|
| Maximale laadstroom | 5A |
| Toepasselijke batterijspanning (DC) | 12V |
| Inlaatspanning | 180V/230V |
| Nominale frequentie | 47 ~ 63 Hz |
| Afbeeldingsmethode | Signaallamp |
| Volledige belastingdoeltreffendheid | > 90% |
| Oplaadmodus | driefasige |