| Merknaam: | Sunchonglic |
| Modelnummer: | FON-20A+ |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | US $3.18-22.42 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
| Model | FON-20A+ |
|---|---|
| Ingangsspanning | AC150V~250V 50/60Hz |
| Laadspanning | 12V/24V |
| Constante stroom laadstroom | 10A±10% |
| Constante huidige laadspanning | 13,7/27,4V±0,4V |
| Constante spanning Laadspanning | 14,4/28,8V±0,4V |
| Grootte (mm) | 185*120*68 |
| Gewicht (kg) | 0,75 |