| Merknaam: | Sunchonglic |
| Modelnummer: | FON-10A+ |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | US $3.18-22.42 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
| Model | FON-10A+ |
|---|---|
| Ingangsspanning | Wisselstroom 150V-250V 50/60Hz |
| Laadspanning | 6V/12V |
| Constante stroom laadstroom | 10A ±10% |
| Constante huidige laadspanning | 6,8/13,7V ±0,3V |
| Constante spanning Laadspanning | 7,2/14,4V ±0,4V |
| Afmetingen (mm) | 130*96*60 |
| Gewicht (kg) | 10.4 |
Initiële kosten:Digitale weergave van de laadstroomwaarde is groot. Naarmate de laadtijd toeneemt, neemt de weergave van de laadstroom af.
Late afschrijving:Wanneer de laadstroom op het digitale display minder dan 1A bedraagt, is de batterij volledig opgeladen. Blijf 1-2 uur druppelladen voor een optimaal resultaat.
Sunchonglic is een gevestigde fabrikant met meer dan 20 jaar ervaring in fotovoltaïsche producten op zonne-energie. Ons productassortiment omvat omvormers voor zonne-energie, AGM/GEL-loodzuuracculaders, laadregelaars voor zonne-energie en complete zonnesystemen.