| Merknaam: | Sunchonglic |
| Modelnummer: | FMA-2420 |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | US $3.18-22.42 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
| Model | FMA-2420 |
|---|---|
| Nominale ingangsspanning | AC 220V~ ±15% |
| Nominale frequentie | 47~63 Hz |
| Laadstroom | 20A |
| Nominale spanning | 24V |
| Constante laadspanning | 29-29,6V |
| Zwevende spanning | 27,5V |
| Oplaadmodus | Drie stappen |
| Machtsfactor | ≥0,85 |
| Efficiëntie bij volledige belasting | ≥87% |
| Temperatuurbereik | -40 ~ +105℃ |
| Mechanische schok- en schokbestendig | SAEJ1378-compatibel |