| Merknaam: | Sunchonglic |
| Modelnummer: | FMA-2430A |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | US $3.18-22.42 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
| Model | FMA-2430A |
| Inlaatspanning | AC 220V ± 10% 50Hz |
| Nominaal vermogen | 24V |
| Constante ladingstroom | 30A±5% |
| Constante ladingspanning | 29-29,6 V |
| Floating voltage | 27.5V |
| Oplaadmodus | Drie stappen |