| Merknaam: | Sunchonglic |
| Modelnummer: | FMA-1230A |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | US $3.18-22.42 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
Met een laadproces in vier stappen, compatibel met AGM-, GEL- en loodzuurbatterijen ‡ ontworpen om lichtgewicht en draagbaar te zijn.
Smart 30A 12V gelbatterijoplader met intelligent vierfasig laadsysteem ontworpen voor EV-batterijen, met geavanceerde soft-switch-technologie en een complete reeks veiligheidsbeveiligingen.
| Model | FMA-1230A |
|---|---|
| Laadstroom | 30A |
| Inlaatspanning | AC220V ± 10% 50Hz |
| Nominale spanning | 12V |
| Constante ladingstroom | 30A±5% |
| Constante ladingspanning | 14.5-14.8V |
| Floating Voltage | 13.8V |
| Oplaadmodus | Vier stappen |
Sunchonglic is een professionele fabrikant met meer dan 10 jaar ervaring op het gebied van zonne-energie-oplossingen.zonneladingscontrolesWe bieden kosteneffectieve, duurzame energieoplossingen met geoptimaliseerde Europese distributienetwerken.
We hebben meer dan 20 jaar ervaring in zonne-energie fotovoltaïsche producten. We zijn de originele fabrikant en ontwikkelaar van geavanceerde zonne-energie producten met inbegrip van hybride zonne-inverters,met een vermogen van niet meer dan 300 kW, batterijladers, zonne-controllers, en complete zonne-systemen.
Deel uw wensen met ons team, en wij zullen het meest geschikte product voor uw behoeften aanbevelen.
We accepteren T/T en Trade Assurance onder andere betaalmethoden.
We bieden verschillende prijsvoorwaarden, waaronder EXW, FOB, CIF en anderen.
Onze producten van het merk Sunchonglic worden voornamelijk geëxporteerd naar Zuidoost-Azië, Afrika en het Midden-Oosten.
Onze producten hebben wereldwijd veel erkenning en vertrouwen gekregen van klanten, die zich effectief aanpassen aan de veranderende economische en sociale eisen.Wij nodigen alle bestaande en potentiële partners van over de hele wereld van harte uit om met ons samen te werken aan de totstandbrenging van partnerschappen voor gedeelde welvaart!