|
|
| Merknaam: | Sunchonglic |
| Modelnummer: | FMA-1250A |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | US $3.18-22.42 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
De FMA-serie loodzuuraccu-lader is professioneel ontworpen voor stroomaccu's die worden gebruikt in elektrische voertuigen en apparatuur. Het maakt gebruik van geavanceerde soft-switching technologie, met een compact formaat, eenvoudige installatie, hoge conversie-efficiëntie, stabiele uitgangsstroom, grote capaciteit, hoge betrouwbaarheid en een lange levensduur.
| Model | FMA-1250A |
|---|---|
| Nominale frequentie | 47-63HZ |
| Ingangsspanning | AC220V±10% 50Hz |
| Nominale spanning | 12V |
| Constante Laadstroom | 50A±5% |
| Constante Laadspanning | 14.5-14.8V |
| Druppellading Spanning | 14.7V |
| Laadmodus | Vier-staps |
| Temperatuurbereik | -40~+105°C |
| Efficiëntie bij volledige belasting | ≥87% |
| Vermogensfactor | ≥0.85 |
Er staat een hoge spanning in de lader. Neem contact op met de dealer of fabrikant voor reparaties. Open de lader niet en probeer deze niet te repareren, tenzij u een geautoriseerd professioneel onderhoudspersoneel bent.
Zorg ervoor dat de lader in een goed geventileerde omgeving wordt geplaatst. Niet gebruiken in vochtige, hete of brandbare/explosieve omgevingen.
Sunchonglic is een gevestigde fabrikant met meer dan 20 jaar ervaring in Zonne-energie Fotovoltaïsche Producten. Ons productassortiment omvat Zonne-energie Omvormers, AGM/GEL Loodzuur Accu Laders, Zonne Laadregelaars en complete Zonne-energiesystemen.
Onze producten hebben wereldwijd brede erkenning en vertrouwen gekregen van klanten, en passen zich effectief aan veranderende economische en sociale eisen aan. Wij nodigen zowel bestaande als potentiële partners van harte uit om met ons samen te werken bij het opbouwen van partnerschappen voor gedeelde welvaart!