| Merknaam: | Sunchonglic |
| Modelnummer: | DC-1210A |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | US $3.18-22.42 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
| Model | DC-1210A |
|---|---|
| Inlaatspanning | 180V/240V |
| Batterijspanning (DC) | 12V |
| Maximale laadspanning | 14.7V |
| Maximale laadstroom | 10A |
| Afbeeldingsmethode | Digitaal |
| AC-invoerfrequentie | 47-63 Hz |
| Oplaadmodus | driefasige |
| Volledige belastingdoeltreffendheid | > 90% |
| Afmetingen | 48 maal 31 maal 39.5 |
| Bruto gewicht/CTN (kg) | 18.65kg |
| Certificering | ISO, CTA, CE |