| Merknaam: | Sunchonglic |
| Modelnummer: | DC-1220A |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | US $3.18-22.42 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
| Model | DC-1220A |
|---|---|
| Ingangsspanning | 180V/240V |
| Batterijspanning (DC) | 12V |
| Maximale Laadspanning | 14.7V |
| Maximale Laderstroom | 20A |
| Weergavemethode | Digitaal |
| AC Ingangsfrequentie | 47-63Hz |
| Laadmodus | Driefasig |
| Efficiëntie bij Volle Belasting | >90% |
| Afmetingen | 52*31*39.5 |
| Brutogewicht/CTN (KG) | 25.5KG |
| Certificering | ISO, CTA, CE |