|
|
| Merknaam: | Sunchonglic |
| Modelnummer: | FB-500C |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | US $16.75-30.19 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
• Deze omvormer zet gelijkstroomspanning om in wisselstroomspanning met een gewijzigde sinusgolf.
• Er zijn vier adaptieve stopcontacten: twee universele stopcontacten en twee wisselstroomstopcontacten.
• Twee USB-oplaadpoorten zijn ingebouwd om mobiele apparaten onderweg te activeren.
• Het apparaat combineert twee functies in één inverter en een 10A-oplader.
• Geschikt voor digitale apparaten, kantoorapparaten, compacte huishoudelijke elektronica en draagbare elektrische gereedschappen.
![]()
| Model | FB-500C |
|---|---|
| Uitgangsspanning | 220 V |
| Piekvermogen | 500VA |
| Frequentie. | 50 Hz |
| Inlaatspanning | AC220V~230V |
| Laadstroom | 10A |
| Golfvorm | Gewijzigde sinusgolf |
| Socketconfiguratie | Dual universele stopcontact & Dual AC stopcontact & Dual USB-uitgang |