|
|
| Merknaam: | Sunchonglic |
| Modelnummer: | SAA-D5000AL |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | US $7.96-18.31 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
• DC 12V naar AC 220V 5000VA stroomconversie
• Intelligente opstarttechnologie voor stroom
• Laagspanningsbeveiliging met akoestisch alarm en automatische uitschakeling
• Overbelastings- en kortsluitingsbeveiliging met automatische uitschakeling
• Beveiliging tegen oververhitting van de behuizing met thermische uitschakeling
• Geavanceerde anti-interferentietechnologie met volledig beveiligde circuits
• Soft-start circuit voor naadloze werking
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
|
Model |
SAA-D5000AL |
|---|---|
| Uitgangsspanning | AC 220V |
| Uitgangsvermogen | 1700W |
| Piekvermogen | 4000W |
| Frequentie | 50Hz of 60Hz |
| USB-uitgang | DC 5V 1A |
| Stroom zonder belasting | <0.2A |
| Werkspanning | DC 24V |
| Spanningsbereik | 21V-30V |
| Alarmspanning | 21V |
| Laagspanningsbeveiliging | 20V |
| Overspanningsbeveiliging | 31V |
| Efficiëntie | >85% |
| Productafmetingen | 380*180*85mm |
| Gewicht | 2578g |