|
|
| Merknaam: | Sunchonglic |
| Modelnummer: | FTI-D1200B |
| MOQ: | 10 STUKS |
| Prijs: | US $84.62 - 86.92 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
Compatibiliteit met meerdere koppelingen omvormers Flexibele uitbreiding van het systeem naarmate de energievraag toeneemt.
Geïntegreerd geavanceerd beveiligingssysteem , inclusief eilandbeveiliging en frequentiebeveiliging, om een veilige werking van het elektriciteitsnet te garanderen.
GebruiktSpeciale aansluitklemmen, om de verbindingsbetrouwbaarheid en de algehele systeemveiligheid te verbeteren.
Koppelingsfunctie Zorgt ervoor dat meerdere omvormers goed samenwerken, waardoor een hogere totale uitgangsvermogen wordt gerealiseerd.
Laag energieverbruik En hoge conversie-efficiëntie gecombineerd, om energie maximaal te besparen.
Intelligente ventilator De werking wordt geregeld op basis van realtime koeling, belastingvermogen en temperatuurcondities.
![]()
| Model | FTI-D1200B |
| Uitgangsvermogen | 1200 Watt |
| Zonnepaneelspanning | Vmp:35-39V, Voc:42-45V |
| Aanbevolen zonnepaneelvermogen | 1000-1200 Watt |
| MPPT-spanningsbereik | 30-40V |
| AC-spanningsbereik | 190-260V |
| Netfrequentie | 50Hz ±1% |
| Vermogensfactor | >97.5% |
| MPPT-efficiëntie | >99% |
| Totale harmonische vervorming | Minder dan 5% |
| Faseverschil | Minder dan 2% |
| Conversie-efficiëntie | Boven 85% |
| Maximale efficiëntie | >89% |
| Beschermingsfunctie | AC over/onder spanning bescherming, ingangs over/onder spanning bescherming, hoge temperatuur bescherming, eilandbeveiliging, frequentiebeveiliging |
| Werktemperatuur | -20℃ tot 45℃ |
| Waterdichtheidsklasse | Ontwerp voor binnenhuisgebruik |
| Koelmethode | Intelligente ventilatorregeling |
| Contractvermogen | 2-3 Watt |
| Display | LED+LCD schermweergave |