|
|
| Merknaam: | Sunchonglic |
| Modelnummer: | SAA-D4000BL |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | US $7.96-18.31 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
Gezonde technologie voor de luchtvaart + energiebesparende intelligente ventilator
Intelligent startsysteem voor energie
Bescherming tegen lage spanning ¢ geluidsalarm + automatische uitschakeling
LED-scherm voor onmiddellijke statusbewaking
Thermische bescherming met automatische veilige uitschakeling
Volledige beschermingscircuits met anti-interferentietechnologie
Een ontwerp met zachte start voorkomt storingen bij koude start en spanningsschommelingen
| Model | SAA-D4000BL |
|---|---|
| Uitgangsspanning | AC 220V |
| Uitgangsvermogen | 1400 W |
| Piekvermogen | 3000 W |
| Frequentie. | 50 Hz of 60 Hz |
| USB-uitgang | DC 5V 1A |
| Stroom zonder belasting | < 0,5 A |
| Werkspanning | DC 24V |
| Spanningsbereik | 21-30V |
| Alarmspanning | 21V |
| Bescherming tegen lage spanning | 20V |
| Bescherming tegen overspanning | 31V |
| Efficiëntie | > 85% |
| Grootte van het product | 310*130*70 mm |
| Gewicht | 1500 g |