|
|
| Merknaam: | Sunchonglic |
| Modelnummer: | SAA-D3000BL |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | US $7.96-18.31 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
Deze 3000W omvormer met display zet DC 24V om naar AC 220V, levert een gemodificeerde sinusgolfuitgang en bevat een DC 5V 1A USB-poort voor veelzijdig opladen.
• Stille technologie van luchtvaartkwaliteit met energiebesparende intelligente ventilator
• Slimme power start-up systeem
• Laagspanningsbeveiliging met akoestisch alarm en automatische uitschakeling
• LED-display voor real-time statusbewaking
• Over-temperatuurbeveiliging met veilige uitschakeling
• Geavanceerde anti-interferentietechnologie met uitgebreide beveiligingscircuits
• Soft-start circuit voorkomt koude start storingen en beheert spanningsdips
| Model | SAA-D3000BL |
|---|---|
| Uitgangsspanning | AC 220V |
| Uitgangsvermogen | 1200W |
| Piekvermogen | 2400W |
| Frequentie | 50Hz of 60Hz |
| USB-uitgang | DC 5V 1A |
| Stroom zonder belasting | <0.5A |
| Werkspanning | DC 24V |
| Spanningsbereik | 21-30V |
| Alarmspanning | 21V |
| Laagspanningsbeveiliging | 20V |
| Overspanningsbeveiliging | 31V |
| Efficiëntie | >85% |
| Productafmetingen | 300*130*70mm |
| Gewicht | 1350g |