| Merknaam: | Sunchonglic |
| Modelnummer: | FMA-2430 |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | US $3.18-22.42 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
• OEM en ODM diensten beschikbaar op aanvraag
• Drie-traps laadmodus maximaliseert batterijprestaties
• Geavanceerde PWM-laadtechnologie geïntegreerd
• Professioneel ontwerp speciaal gebouwd voor elektrische voertuigbatterijen
• Geavanceerde soft-switch technologie zorgt voor een compacte vormfactor en vereenvoudigde installatie
• Hoge conversie-efficiëntie met consistente uitgangsstroom
• Uitgebreide beveiligingsfuncties: kortsluiting, onderspanning en overtemperatuurbeveiliging
• Digitale timer met lange vertraging beschermt batterijen tegen schade door oververhitting en elektrolytverlies
| Model | FMA-2420A |
| Ingangsspanning | AC 220V ±10% 50Hz |
| Nominaal vermogen | 24V |
| Constante Laadstroom | 20A±5% |
| Constante Laadspanning | 29-29.6V |
| Drijvende spanning | 27.5V |
| Laadmodus | Drie-staps |