| Merknaam: | Sunchonglic |
| Modelnummer: | FMA-1230A |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | US $3.18-22.42 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
• Speciaal ontworpen voor batterijsystemen voor elektrische voertuigen
• Geavanceerde soft-switch-technologie voor compacte afmetingen en eenvoudige installatie
• Bereikt een hoog conversie-efficiëntie met een stabiele uitgangsstroom en een hoog vermogen
• Uitgebreide bescherming tegen kortsluiting, onderspanning en oververhitting
• Digitale teller met lange vertraging zorgt voor een betrouwbare omschakeling van constante spanning naar floatlading
• Vermijdt dat de batterij verslechtert als gevolg van waterverlies en sulfatie van platen
• Inbegrepen omgekeerde batterijpolariteitsbescherming
• Constant laadspanningsbereik: 14,5 V 14,8 V gelijkstroom
• OEM- en ODM-diensten op aanvraag
| Model | FMA-1230A |
|---|---|
| Laadstroom | 30A |
| Inlaatspanning | AC220V ± 10% 50Hz |
| Nominale spanning | 12V |
| Constante ladingstroom | 30A±5% |
| Constante ladingspanning | 14.5-14.8V |
| Floating Voltage | 13.8V |
| Oplaadmodus | Vier stappen |