| Merknaam: | Sunchonglic |
| Modelnummer: | FMA-1240A |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | US $3.18-22.42 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100000 stuks/maand |
• Speciaal ontworpen voor batterijsystemen voor elektrische voertuigen
• Geavanceerde soft-switching-technologie zorgt voor een betere efficiëntie
• Compact ontwerp maakt het gemakkelijk te installeren
• Hoog conversietechnisch rendement met volledige bedrijfsvermogen
• Stabiele uitgangsstroom, hoge capaciteit en uitzonderlijke betrouwbaarheid
• Uitgebreide beschermingssystemen: kortsluiting, onderspanning en overtemperatuur
• De ingebouwde digitale lange-vertragingstimer zorgt voor betrouwbare laadovergangen
• Omgekeerde polariteitsbescherming voor extra veiligheid
• Constante laadspanning: 14,5V 14,8V DC
• OEM en ODM-diensten beschikbaar
| Model | FMA-1240A |
|---|---|
| Laadstroom | 40A |
| Inlaatspanning | AC220V ± 10% 50Hz |
| Nominale spanning | 12V |
| Constante ladingstroom | 40A±5% |
| Constante ladingspanning | 14.5-14.8V |
| Floating Voltage | 14.7V |
| Oplaadmodus | Vier stappen |